Majáles Pardubice 2021

O akci

Dva dny Majálesového veselí v Pardubicích!
Pátek 13.5.2022 od 12:00 do 23:59
Sobota 14.5.2022 od 10:00 do 23:59
DVA DNY zábavy na třech pódiích!
Pardubice Cihelna (louka u koupaliště)

Ještě minulý rok by nás v tuhle dobu ani nenapadlo, že Majáles Pardubice 2020 neproběhne. A už vůbec by nás nenapadlo, že tuhle nepříjemnou zprávu musíme znovu psát i letos. Ale bohužel s lítostí a s ohledem na současný stav a samozřejmě zdraví vás, interpretů i realizačního týmu jsme se rozhodli posunout pokračování Majáles Pardubice ještě o jeden rok. Čekali jsme na vývoj celé situace, ale již nyní víme, že není jiná možnost. Budeme tedy doufat, že se v plné síle a zdraví sejdeme v pátek 13. a v sobotu 14. května 2022 na louce u koupaliště na Cihelně v Pardubicích! Zakoupené vstupenky na Majáles Pardubice s datem 15.5. a 16.5.2020 (popřípadě na Majáles Pardubice s datem 14.5. a 15.5.2021) zůstávají v platnosti. Další cenová vlna vstupenek bude zároveň i nejlevnější cenová vlna pro rok 2022. Vstupenky dále budeme prodávat na všech našich předprodejních místech, která se snad co nejdříve otevřou. Nový termín prioritně řešíme i s plánovanými loňskými interprety, abychom vám nabídli neméně lákavý program, možná i o něco lepší. Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví, a děkujeme za podporu, vstřícnost, ohleduplnost a vzájemný respekt…

S lítostí a s ohledem na současný stav a samozřejmě zdraví vás, interpretů i realizačního týmu jsme se rozhodli posunout celý Majáles Pardubice na příští rok. Čekali jsme na vývoj celé situace do poslední chvíle, ale již nyní, přesně měsíc před plánovaným termínem, víme, že nemáme jinou možnost. Budeme tedy doufat, že se v plné síle a zdraví sejdeme v pátek 14. a v sobotu 15. května 2021 na louce u koupaliště na Cihelně v Pardubicích! Zakoupené vstupenky na letošní Majáles Pardubice s datem 15.5. a 16.5.2020 tedy zůstávají v platnosti. Současná cena vstupenek je zároveň i nejlevnější cenová vlna pro rok 2021, proto vstupenky dále budeme prodávat na všech našich předprodejních místech, která se snad co nejdříve otevřou. Nový termín prioritně řešíme i s letošními interprety, abychom vám nabídli neméně lákavý program, možná i o něco lepší. Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví a děkujeme za podporu vstřícnost, ohleduplnost a vzájemný respekt…

Oslavy mládí, jara a muziky mají v našich zemích dlouholetou tradici. Ta je doložena už od dob rozmachu univerzit v 15. století, a již tehdy se ustálil zvyk tolerovat studentskou recesi, a to i provokativní. V den školního volna před filipojakubskou nocí (30. dubna) se žáci vydávali se svými učiteli pod školními prapory do jarní přírody, kde zpěvem a tanci oslavovali radost ze života. Tolik se toho zase po těch stoletích nezměnilo. Snad jen místo přírody se chodí do ozvučených areálů, prapory nahradily zálohované půllitry a místo učitelů ovládají majáles potetované hvězdy hudebního showbyznysu.

MAJÁLES PARDUBICE 2020
BEZKONTAKTNÍ PLATEBNÍ SYSTÉM NFCTRON!

U vstupu do areálu výměnou za vstupenku dostanete platební náramek s čipem, který po dobití libovolnou částkou využíváte podobně jako platební kartu. Zákazník za využití náramku s čipem neplatí žádné poplatky, účtována je pouze vratná záloha 30 Kč za čip (bude odečteno při prvním nabití).

Platební systém Vám umožní platit za kompletní sortiment jídla, pití, merchandise, popřípadě za aktivity (fotokoutek, paintball…). Současně máte možnost pohodlně kontrolovat zůstatek na Vašem čipu online nebo na jakémkoliv platebním místě.

Věříme, že vám nový platební systém ještě více zpříjemní letošní festivalový zážitek.

Jak systém NFCtron funguje? 

1. U vstupu do areálu výměnou za vstupenku dostanete platební náramek s čipem.
2. Na pokladně si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
3. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které bude internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.
4. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech v areálu znovu a znovu. 
5. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením náramku s čipem. 
6. Celou částku, která vám na čipu zůstane, vám vrátíme při odchodu z areálu na pokladnách.
7. V případě vrácení čipu při odchodu z areálu vám vrátíme i zálohu 30 Kč